Nová značka na slovenskom finančnom trhu spúšťa svoju prvú kampaň

Skupina Wüstenrot na Slovensku spustila imidžovú kampaň, v ktorej predstavuje svoju spoločnosť – Wüstenrot InHouse Broker. Kampaň bude prebiehať výlučne online. S novou komunikáciou odštartoval aj doplňujúci rebranding pobočiek obchodnej siete Wüstenrot, ktorý potrvá najbližších šesť mesiacov.

Dnes odštartovala historicky prvá komunikácia značky Wüstenrot InHouse Broker na Slovensku. Imidžová kampaň avizuje nového hráča na trhu komplexných finančných služieb. Cieľom komunikácie je predstaviť kompetencie spoločnosti, vizuálnu identitu či web novej značky. Nosným pilierom komunikácie je online spot, ktorý pripravila agentúra Blue Space.

V minimalistickom príjemnom spote sme sa sústredili na motívy spolupráce a synergie. Spoločnosť Wüstenrot InHouse Broker síce oficiálne vznikla len minulý rok. No stojí na takmer tridsaťročných základoch pôsobenia značky Wüstenrot na Slovensku,“ vysvetľuje Lukáš Bertók, riaditeľ marketingu a komunikácie skupiny Wüstenrot.

Skupina sa pred časom zaviazala nevyužívať billboardové plochy a nezvyšovať vizuálny smog v mestách a obciach. Imidžová kampaň preto prebehne primárne v online prostredí, s dôrazom na sociálne siete a meranie výkonnosti. 

Súčasne s kampaňou odštartoval aj čiastočný rebranding obchodných zastúpení skupiny na Slovensku. Prvá pobočka pod logom Wüstenrot InHouse Broker sa už nachádza v Košiciach.

„Rebranding bude prebiehať po jednotlivých krajoch. Predpokladám, že všetky pobočky stihneme do konca leta,“ pokračuje Lukáš Bertók. Podľa jeho slov, v pobočkách s logom WIHB tak klienti okrem poistných produktov získajú aj prístup na trh úverov, sporenia, vkladov či kapitálový trh.

Imidžový spot nájdete tu.

Novú webstránku na: https://www.wuestenrot.sk/wuestenrot-inhouse-broker/

Najnovšie články:

Najčítanejšie články:

Sledujte nás na

sociálnych sieťach:

 

    /WustenrotSlovensko

 

  /wuestenrotslovensko

 

Nenechajte si újsť nič dôležité!

Mohlo by vás zaujímať: